Barion Pixel

Kdo za tím vším stojí?

Ing. Adriana Řeháčková

Ahojky, vítám tě na mém webu, webu který je celý o statistice. Nicméně je to trochu jiná statistika, než ji znáš ze školy.

Snažím se znalosti předat studentům jasně, jednoduše a se špetkou zábavy. Nesnáším biflování a proto tě naučím jen to, co opravdu potřebuješ a co se ti bude hodit.

Zajímá tě něco o mně? Tak tady to máš!

Jak sis mohl/a všimnout, tak očividně miluji statistiku a také velmi ráda analyzuji svět kolem sebe. Snažím se dělat věci jednodušší a zajímavější a proto vznikl i tento web, který je takový moje “dítě”.

Statistika a její až moc složitý výklad je důvod, proč jsem se rozhodla zůstat na poli vzdělání a šířit mezi studenty matematické a kritické myšlení. Učit je hledat souvislosti, analyzovat a aktualizovat vědomosti a logicky přemýšlet.

Mám vystudovanou statistiky a datové inženýrství na VŠE, zajímám se o marketing, cvičení, technologie, cestování a poznání světa i sebe sama.

Na závěr…

Pokud Tě tedy jakkoli statistika zajímá a nebo s ní máš problémy, věřím, že to spolu nějak dáme dohromady a možná z ní budeš i excelovat (btw. ten Excel spolu dáme taky, pokud bude potřeba). Pomohla jsem už stovkám studentů z různých vysokých škol a jejich názory si můžeš přečíst na této facebookové stránce.

Kontakt

O mně:

Adriana Řeháčková, IČ:08448655

Facebook:

Statistickyneklasicky

Telefon:

+420 702 042 455 (pouze WhatsApp)

Email:

info@statistickyneklasicky.cz