Barion Pixel

Kdo za tím vším stojí?

Adriana Řeháčková

Ahojky, vítám Tě na mém webu, webu který je celý o statistice. Nicméně je to trochu jiná statistika, než ji znáš ze školy. Snažím se znalosti předat studentům jasně, jednoduše a se špetkou zábavy. Nesnáším biflování a proto Tě naučím jen to, co opravdu potřebuješ a co se ti bude hodit.

Zajímá Tě něco o mně? Tak tady to máš!

Jak si mohl nebo mohla všimnout, tak očividně miluji statistiku a také velmi ráda analyzuji svět kolem sebe. Snažím se dělat věci jednodušší a zajímavější a proto vznikl i tento web, který je takový moje “dítě”.
Statistika a její až moc složitý výklad je důvod, proč jsem se rozhodla zůstat na poli vzdělání a šířit mezi studenty matematické a kritické myšlení. Učit je hledat souvislosti, analyzovat a aktualizovat vědomosti a logicky přemýšlet. Mimo to ještě sama studuji, zajímám se o marketing, cvičení, technologie, cestování a poznání světa i sebe sama.

3

Na závěr…

Pokud Tě tedy jakkoli statistika zajímá a nebo s ní máš problémy, věřím, že to spolu nějak dáme dohromady a možná z ní budeš i excelovat (btw. ten Excel spolu dáme taky, pokud bude potřeba). Pomohla jsem už stovkám studentů z různých vysokých škol a jejich názory si můžeš přečíst na této facebookové stránce.

Kontakt

O mně:

Adriana Řeháčková
IČ:08448655

Telefon:

+420 702 042 455

Facebook:

Statistickyneklasicky
Adriana Řeháčková

Email:

info@statisticky
neklasicky.cz

Instagram:

Adriana Řeháčková

Adresa:

Praha 2